​3-й День Всеукраинского Антинаркотического лагеря
​3-й День Всеукраинского Антинаркотического лагеря
12
06/16

3-й День Всеукраїнського антинаркотичного табору

Був присвячений дню медичних працівників, лікарів психіатрів-наркологів і представників Державних структур, а також взаємодії з ними Міжнародна Антинаркотична Асоціація.

Спортивні змагання, майстер-класи з боксу від Дурнєва Лілія, групові психотерапії для учасників табору, квести і духовно-моральні групи.

Круглий стіл на тему "Взаємодія державних структур і громадських організацій", в якому взяло участь більше 40-ка фахівців пройшов плідно, лікарі, представники Міністерств та Департаментів МВС. Величезна подяка за приїзд наших Молдовських колег Мірча Греку і за великий і пізнавальний доповідь про реальні результати і виконану роботу в сфері наркополітики Республіки Молдова.

Вечірній концерт, привітання всіх фахівців нашим другом Віктор Самойленко залишив позитивний відбиток, нагородження команди Асоціації за продуктивну роботу ПНБ # 1 ім. Павлова і Національної Медичної Палатою України та в якості презентації результативності програми ресоціалізації "Соціальний Ліфт" була показана постановка Останній Вагон з Тарасом Жирко. Далі буде....

Лечение в диспансере
Последнаяя статья ​Для того чтобы излечить любое заболевание, необходима помощь квалифицированных специалистов
Контакты

Киев, просп. Лобановского, 54

Sergeevda833@gmail.com

+38 (099) 703-21-28

+38 (‎068) 710-35-94

Ежедневно. Круглосуточно.

Заказать обратный звонок
ЛЕЧЕНИЕ НАРКОМАНИИ